" /> Birleşme Esnasında Penisi Kırıldı – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Birleşme Esnasında Penisi Kırıldı

Paylaş
 

Birleşme Esnasında Penisi Kırıldı

G.Y eşi ile girdiği cinsel ilişkiden sonra, cinsel organında hissettiği acı ile birlikte, penisinin kırıldığını fark etti. Oldukça ilginç bir durum ile karşılaşan G.Y, Denizli’de bulunan Cerrahi Hastanesine gittiği bilinmektedir. Üroloji uzmanı olan Opr. Dr. Alper Başakçı, G.Y’ ye gerekli operasyonu yaptı.

Sık görülen bir durum

Opr. Dr. Alper Başakçı’nın yaptığı açıklamalara göre, bu durum, ürolojik bir durumdur. Bilgisizlik ve bazı olumsuz gelişmelerden kaynaklı olarak ortaya çıktığını açıklamıştır.

Dr. Başakçı’nın açıklamasına göre, peniste uyarıya bağlı olarak kan akışının yükselmesi ile birlikte, kan bir kılıfta toplanmaktadır. Bu kılıf ise, yapılan bilinçsiz cinsel hareketler sonrasında yırtılmaya bağlı olarak, kanın dışarı akması gerçekleşiyor. Aniden morarma ve şişlik ortaya çıkarak, şikâyetler ile birlikte, sağlık kuruluşuna başvuruluyor.

Hastaların tabiri ile çıt diye bir ses duyduğu belirtilmektedir. Bahsedilen penis kırılmaları, genellikle ereksiyon halinde iken gerçekleşmektedir. Erekte olmayan bir peniste, kırılma beklenmesi oldukça azdır. Hastane de ise, G.Y’ ye gerekli müdahaleler sunularak, sağlığına kavuştuğunu açıklamalarına eklemiştir.

Penis kırılması, 20 yaşlarda olduğu gibi 80 yaşlarda da gerçekleşebilir. Bu durumdan kurtulmak için, penis, sertlik halinde iken, kıvrılmamalı ve ani hareketlerden kaçınılmalıdır. Eğer ki kırılmış şüphesi var ise, hastalar, derhal bir sağlık kuruluşuna başvurması gerekmektedir. Genel olarak 1 saatlik süreçlerde, bu durum çözümlenmekte ve en geç 2 gün içerisinde taburcu işlemleri başlatılmaktadır.

Birleşme Esnasında Penisi Kırıldı

Bu yazı 1779 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun