" /> Birine Gerçekten Aşık Olup Olmadığımı Nasıl Anlarız ? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Birine Gerçekten Aşık Olup Olmadığımı Nasıl Anlarız ?

Paylaş
 

Aşkın hem fiziksel hemde ruhsal bazı belirtileri vardır. Fiziksel belirtileri: kalp çarpıntısı, uykusuzluk , iştahsızlık, ağlama veya gülme krizleri aşık olduğumuzun belirtilerinden bazılarıdır. Ruhsal belirtileri: sürekli yanında olma arzusu, kıskançlık, sürekli özleme, hasret duyma,o olmazsa diye endişe duygusu onu kaybetme veya üzme korkusu gibi belirtilerde gerçekten aşık olduğumuzun ruhsal belirtileridir. Birine aşık olmak için belirli bir zaman veya başka bir şeye ihtiyaç yoktur. Aşk duygularla hareket eder ve bir anda olur. Gerçekten aşık değilseniz bir süre sonra sıkılır farklı arayışlar içine girersiniz. Konuşmalar bulusmalar sıkıcı hale gelir. Eğer birine gerçekten aşık olduysan onun resimlerine bile bakarken anlamsız anlamsız gülmeye başlar içinizde anlam veremediğiniz bir mutluluk olur. Kendinizi ona layık görmezsiniz.

O beni sevmez bana bakmaz gibi kuruntulara kapılırsınız.Resmen kabullenene kadar aptal yerine koyarsınız kendinizi.Ailenizle zaman geçirirken onunda aranızda olduğunu hayal edersiniz. Geleceğe dair hayaller kurarak ona gün geçtikçe daha çok bağlanırsınız. Onunla tartıştığınız zaman kaybetme korkusu sarar içinizi haklı olsanız bile haksızlığı kabullenir özür dinlersiniz.ilişkinize onay vermezse ailenizi bile kaybetmeyi göze alırsınız.Onsuz bir ölüden farkınızın olmadığına herkese kabullendirmeye çalışırsınız. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedersiniz.Duygularınız zıt olduğu halde onu sevmekten vaz geçemiyorsanız. Yanı sonuç olarak aşk demek herşey demek haline gelir hayatinizda anlatmakla bitmez düşündükçe özlenen sevdikçe seven hale gelir.Bu belirtiler varsa gerçekten aşık olmuşsunuzdur.

Bu yazı 1657 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun