" /> Bir Kızın Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım ? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Bir Kızın Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım ?

Paylaş
 

Erkekler bir kızın kendisinden hoşlandığını nasıl anlayabileceği konusunda genellikle çok kafa yorar. Kadınların sizden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek istiyorsanız öncelikle onların sinyalizasyon sistemini çözmeniz gerekiyor. Bir grup topluluğu ile otururken kız hoşlandığı kişi ile göz kontağı kurmak için özellikle çaba sarf eder. Başkaları konuşurken daha ağır göz kontağı kuran kadın, hoşlandığı kişi konuşmaya başladığı zaman ani bir şekilde göz kontağı kurma çabası içine girer. Bu konuşma sadece ikiniz arasında geçiyorsa kadın hangi gözünüze bakacağını bilemez bir şekilde bir sağ bir sol gözünüze bakma gayreti içine girer.

Bu sinyal, bir kızın sizden hoşlandığının kanıtıdır. Sizden hoşlanan bir kadın ile aynı ortamda bulunuyorsanız onun ufak tefek sakarlıkları ile baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Kadının hareket hızında da değişiklik olabilir ve buradan da sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz. Sevginin en temel göstergelerinden birisi de dokunmaktır. Sizden hoşlanan bir kadının duyguları önce hormonlarını etkiler, hormonları ise size dokunma isteğini tetikler. Size gerekli gereksiz her fırsatta bir kadın dokunmaya çalışıyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Dikkatinizi çekmek için sürekli bir yerinize dokunur ama bunu sürekli bir kılıfına uyduracağı için siz çok dikkat etmeyebilirsiniz. Sizden hoşlanan kişinin yüz ifadeleri istemsiz bir şekilde aniden değişebilir. Yüzünde sürekli bir tebessüm bulunması sizden hoşlandığının da göstergesi olabilir. Kadının göz bebekleri büyümüşse sizden hoşlanıyor demektir. Konuşmanız sırasında kadının sesi arada sırada inceliyorsa bu da sizden hoşlandığının bir göstergesidir.

Bu yazı 2058 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun