" /> Bir Erkeğin Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım ? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Bir Erkeğin Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım ?

Paylaş
 

Yüzyıllar boyunca kadın erkek ilişkileri üzerine yazılar, makaleler, şarkılar yazılmış söylenmiştir. Kadın erkek ilişkileri edebiyatın ve sinemanın en gözde konularındandır.   Bu konulardan biri de hoşlanma olayıdır. Kadınlar yaşamlarının ilk dönemlerinden itibaren duygusal uyaranlara karşı daha duyarlıdır. Bu yüzden bir erkek hoşlandığı kadına karşı hislerini saklamak istese de kadınlardan hiçbir şey kaçmaz ve bunu mutlaka anlarlar. Bir erkek hoşlanıyorsa şu davranışları sergiler:

1. Gözlerini kaçırmak: Erkek hoşlandığı kadının gözlerine bakamaz, sürekli onun etrafında gezdirir gözlerini ancak bakamaz.

2. Konuşurken: Eğer ki sürekli benim ailem, arkadaşlarım, işim, gezdiğim yerler ,sevdiğim filmler ile ilgi sorular sorup duruyorsa benim hakkımda bilgi sahibi olmak istediği apaçıktır.

3. Sürekli mesaj ve yazışma : Erkeklerin sevmediği bir konudur mesaj yazmak mesaja cevap vermek buna rağmen bir erkek  görüşme bitip yanınızdan ayrıldıktan sonra hala ardı ardına mesaj yazıyorsa hoşlanmış demektir .

4. İltifatlar: Hoşlanan erkek karşısındaki kadını sözleriyle, anlattıklarıyla etkilemek ister. güzel ve etkileyici cümleler kurarak  iltifatlar eder.

5. Espri yeteneği: Akıllı bir erkek hoşlandığı kadını elde etmek için espri yapabilen erkektir çünkü her kadın kendilerini güldüren erkeklere daha çok şans verir.

6. Jest ve mimikler: Erkek hoşlandığı kadını sözleriyle olduğu kadar jest ve mimikleriyle de  kibar görünmeye çalışırlar.

7. Kıskanma: Bir erkek sizi çevrenizdeki erkeklerden uzaklaştırmaya çalışıyorsa sadece kendi göz hapsinde tutmak istiyorsa hoşlanıyor demektir.

8. Çiçek geldiyse: Her kadın çiçeklerden hoşlanır ve bunu erkekler de bilir. Durup dururken bir erkek çiçek göndermez eğer ki çiçek gönderdiyse kesin hoşlanıyor demektir.

Bu yazı 2011 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun