" /> Bir Erkeğin Aklını Okumanın Yolları – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Bir Erkeğin Aklını Okumanın Yolları

Paylaş
 

Bir erkek aklından geçenleri her zaman direkt olarak dile getirmez. Bunun asıl sebebi ise, duygularını açığa vurmaktan çekinmesi ve gururunun kurulabileceğini düşünmesidir. Erkekler, çevresindeki kişilerin kendisi hakkında düşünebileceklerinden korktuğu için aklındakileri çoğu zaman söylemekten kaçınır. Bu gibi durumlarda erkeklerin aklını okumak isteyebilirsiniz. Bunun net bir şekilde olmasa da bazı yollar yolu ile aklından geçenleri anlayabilir ve ne demek istediğini daha kolay çözebilirsiniz. Erkeklerin aklını okumak için onu çok sıkıştırmadan arada sırada ne hissettiğini ve merak ettiğiniz konularda ne düşündüğünü sormalısınız. Sevdiği kadın tarafından düşüncelerinin merak edildiğini öğrenen erkek bu durumda sevinecek ve kendini daha rahat hissederek içindekileri dökmeye başlayacaktır.

Erkekler, aklından geçenleri çoğu zaman dizginler ve bu genellikle size karşı olan davranışlarını da büyük ölçüde etkiler. Davranışları ile düşündükleri her zaman bir olmayan bir erkek size seni kıskanıyorum diyemediği için gideceğiniz yere gitmemenizi istediğini söyleyebilir. Romantik olmaktan çekinen erkekler ”seni seviyorum” tarzındaki cümleleri kurmakta zorlanabilir ve bunu farklı şekillerle size yansıtmaya çalışabilir. Bir erkek size sürekli aklımdasın, benim için önemlisin gibi cümleler kuruyorsa bu aslında size olan sevgisinin göstergesidir. Erkekler sinirlendikleri zamanda ani bir sinir ile söylemek istemediği şeyleri karşısındakine söyleyebilir. Bu gibi durumlarda siz aslında onun kötü niyetli olmadığını biliyor ve düşünüyorsanız olayın üzerinden bir müddet zaman geçtikten sonra kendisine aslında ne demek istediğini sorabilirsiniz.

Bu yazı 1400 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun