" /> Bir Erkeği Etkilemenin Yolları – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

Paylaş
 

Bir erkeği etkilemek istiyorsanız kızlar ilk önce kendinize güvenin, o erkeği ne adar çok istediğinize bağlı onu etkilemek. Her erkek hemen hemen aynı şeyleri ister bir kadında. Zeki, kendine güvenen, onu muştu eden, bakımlı, bir geleceği beraber yaşayabilecek, iyi bir anne olabilecek mi bunları göze alan bir kadın ister hayatlarında. Bir erkeği etkile minin yollarını şimdi sırayla öğrenelim.

Başarılı kadınlar, iş hayatında olsun, ilişki hayatında olsun başarılı, kendine güvenen nerde nasıl davranacağını, nasıl konuşacağını bilen bir kadında erkekler etkilenirler.

Bakımlı ve güzel kadınlardan etkilenirler, makyajı, saçları, giyimiyle birlikte erkekler bakımlı olan kadınlara daha fazla ilgi duyarlar.

Erkekler, kendi ailelerine değer veren kadınları daha çok ilgi duyar ve onlara bağlanırlar.
Gülümseyen ve gülümseten kadınlar, erkekler kendilerini mutlu eden, pozitif olan olumsuz bir durum
karşısında sağduyu olan olumsuzluğu ortadan kaldırmak için çabalayın kadınlardan etkilenirler.
Çocuklar iletişim kurabilen çocuklar zaman geçirmeye seven kadınlardan etkilenirler iyi bir aile kurmak isteyen erkekler bunu göz önüne alırlar ilerde iyi bir anne olmak için şimdiden çocuklarla iletişime önem verirler.
İyi yemek yapan bir kadına aşık olur, yemek erkekler için vazgeçilmeyen onlar için oldukça önemli hatta en önemli şeydir. Yemek erkekler için iyi yemek yapan, iyi misafir ağırlayan kadına ilgi duyarlar.
Kendini Özgür hissettiren bir kadın kraterini ararlar, onları sıkmayan, aşırı kıskançlık moduna girmeyen, ona güvenen birini isterler hayatlarında.
Sevilmek hissini hissetmek isterler, her zaman onun yanında olan onun ellerini bırakmayan bir kadın isterler.

Bu yazı 1407 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun