" /> Bayanların İlgisini Çeken 3 Erkek Tipi – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Bayanların İlgisini Çeken 3 Erkek Tipi

Paylaş
 

Bayanların İlgisini Çeken 3 Erkek Tipi

Tipi yok ama nasıl oluyor da bu kızla çıkıyor düşüncesine kapılanlar için sizlere bayanların ilgisini çeken 3 farklı erkek tipini anlatacağız. Öncelikle tipin göreceli bir kavram olduğunu ve sadece yakışıklı olmanın tek başına bayanlar açısında hiçbir anlam ifade etmediğini bilin. Şimdi geçelim bayanların ilgisini çeken 3 erkek tipine…

Romantik Erkek Sürekli sevgilisine hediyeler alır ve özel günler asla atlamaz. Kız arkadaşını sık sık arar ve onu özlediğini sevdiğini söyler.

Kendine Güvenen Erkek Kendine aşırı güvenen erkekler bayanların ilgisini çeker. Toplum içinde iddialı bir duruş sergiler. Kendisine güvenilir ve bilgili olduğu konularda hiç çekinmeden düşüncelerini dışa vurur.

Esprili Erkek Bu tip kız arkadaşının cevaplarını dikkatli bir şekilde dinler ve duruma göre mizahi cevaplar vererek onu güldürür. Oldukça zekidir ve hazırcevaptır. Bu yüzden kadınların ilgisini çeker ve hoşlarına gider.

Bu yazı 4728 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun