" /> Bayanlara Çıkma Teklifi İçin Tüyolar – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Bayanlara Çıkma Teklifi İçin Tüyolar

Paylaş
 

Belki birçok erkek için kadınlara yapılan çıkma teklifi zor gelebilir ama bu aslında hiç de düşünüldüğü kadar zor değildir. Yalnızca bu noktada önemli olan şey doğru zamanda doğru hareketi yapabilmektir. Eğer ki beğendiğiniz bir bayana direk olarak gidip teklifte bulunursanız mutlaka reddedileceksinizdir bu kaçınılmaz bir sondur ancak bunun zamanını ve ortamını belirlemeniz size artı bir hareket olarak geri dönecektir. Dilerseniz size ilk çıkma teklifi ederken yapmanız gerekenler konusunda birkaç tüyo verelim.

ÇIKMA TEKLİFİ İÇİN TÜYOLAR

• Öncelikle tüm cesaretinizi toplamalısınız bunun için söylemek kolay diyebilirsiniz. Fakat sürekli olarak aynı durumu yaşamak yerine bir kez cesaret gösterip rahat olursanız kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

cıkma teklifi nasıl edilir

• Kendinizi motive etmelisiniz güzel kelimeleri bulup güzel kelimeleri tercih ederek kendinizi ona tanıtmalısınız. Çünkü etkili bir sohbet her zaman etkili olacaktır. Bu nedenle gereksiz espri ya da şaka yapmamalısınız. Ona neşeli ve güler yüzlü olduğunuzu göstermelisiniz. Unutmayın ki kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden daha çok hoşlanırlar.

kadınların hoslandıgı erkek hareketleri

• Sürekli onun arkadaş ortamına girin sizi bir şekilde fark etmesini sağlayın çünkü flört ancak bu sayede başlayabilir. Ve flört sizi daha çabuk tanımasına fırsat sağlayacaktır.

FRIENDS -- NBC Series -- Keyart -- NBC Photo

• Ona her fırsatta iltifat edin ama bunu yapmacık olarak yapmayın. Söylediğiniz her söz ona kendisini özel hissettirmeli. Çünkü özellikle bunu unutmayın her kadın beğenilmekten hoşlanır.

kadınların hoslandıgı seyler

• Sürekli onu bir yerlere davet edin fakat birkaç deneme sonrasına ona seçim hakkı tanıyın tercihi onun belirlemesine izin verin. Unutmayın ki romantizm ya da sosyal aktivite konusunda onun eline su dökemezsiniz.

bayanlara cıkma teklifi nasıl edilir

Bu yukarıdaki başlıkları yaptıktan sonra sonuç ne olursa olsun kesinlikle sakin olun ilk çıkma teklifinizde başarılı olamasanız bile daha sonraki denemelerinizde başarı kaçınılmaz olacaktır. Ama daha da hayır diyorsa çok fazla da üzerine düşmenizi tavsiye etmem daha sizin karşınıza hoşlanacağınız bir çok kadın çıkacaktır.

Bu yazı 1431 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun