" /> Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları

Paylaş
 

Aşk acısı sevgiliden ayrılmak veya sevdiğin kişi tarafından reddedilmek sonrası yaşanan üzüntüdür. Herkes için farklı bir çok acı dindirme yöntemi vardır. Ama bir anda olup bitecek birşey değildir zaman alır. Kişinin durumuna göre bazen uzun bazende kısa sürer. Aşk acısından kurtulmanın en iyi yolu kafada bitirmektir. Kendini kaybedene kadar alkol alma uyuşturucuya başlama sadece kendini kandırmaya girer. Maddenin etkisi geçtiği zaman herşey başa döner. İnsana yaşarken ölüm duygusu yaşatır, bunun için tamamen kurtulmak mümkün değildir. Onu hatırlatacak şarkılardan türkülerden uzak durmalısınız. Imkanınız varsa ondan ve onu hatırlatan kişilerden mekanlardan uzak durmalısınız. Eğer bu imkanınız yoksa ona sıradan biri gibi davranın kin tutmayın.

Kin ve nefret duygusu bir ömür sizinle beraber gider. Onu unutmak için yeni bir aşka yelken açmayın. Yoksa durumunuz dahada kötüye gidebilir. Kendinize bir uğraş bulun. Çalışıyorsanız işinize okuyorsanız derslerinize evde oturuyorsanız yemek yapmaya yapboz yapamaya kendinizi vererek ufkunuzu dağıtın. Varlığına nasıl alıştıysam yokluğunada alışacağım diye kendinizi motive edin. Çevrenizde aynı duyguyu yaşamış arkadaşınız bir büyüğünüz varsa onunla bol bol konuşun. Hem kendi duygularınızı anlatın rahatlayın hemde o nasıl atlatmış nasıl alışmış onun deneyimlerinden faydalanın. Içinize kapanmayın kapanırsanız atlatmak yerine daha beter olursunuz. Herşeyi yaparken önce kendinizi düşünün oda olsa oda yapsa düşüncelerini silin kafanızdan. Geri dönemde eskisi gibi olmayacağını unutmayın.

Bu yazı 1203 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun