" /> Afrodizyaklı Erkek Parfümleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Afrodizyaklı Erkek Parfümleri

Paylaş
 

Afrodizyaklı Erkek Parfümleri

Fiziğiniz ve yüzünüz güzel olabilir. Ancak görsellik karşı cinste ilk intiba için çoğu zaman yeterli olmaz. Güzel bir koku kesinlikle ilk izlenim için etkili bir yöntemdir. Özel günlerde ve gün içinde tercih edebileceğiniz çekici kokular vardır. Kadınların dikkatini çeken ve erkekte beğendiklerini afrodizyaklı erkek parfümleri hakkında sizlere tavsiyeler vermek istiyoruz.

Ekonomik fiyatıyla dikkat çeken Hugo Boss No. 6 isimli parfüm son yıllarda hayli popüler. Odunsu kokuların ağırlıkta olduğu bu parfüm erkeklere cazibe katmaktadır. Özel günler için tercih edebileceğiniz Gucci, tesirli ve kuvvetli bir koku veriyor. Bergamot ağırlıklı olan bu parfüm erkeksi bir koku yayıyor.

Gizemli, çekici bir erkek kokusu arayanlar için Calvin Klein Euphoria muhteşem bir alternatiftir. Oryantal amber kokusu içeren bu parfüm erkeklere kışkırtıcı ve gizemli bir koku sağlıyor. Afrodizyaklı erkek parfümleri içinde kesinlikle farklı bir seçenek sunan Rochas Man öne çıkıyor. Gün içinde çekici olmak isteyen beylerin rahatlıkla kullanabileceği bu parfüm şekerli hoş bir cappucino kokusu sunuyor.

Klasik erkeklere hitap eden bir koku arıyorsanız D&G Pour Homme tam size göre diyebiliriz. Üst notalarında turunçgil alt notalarında ise odunsu kokuların hissedildiği bu parfüm kış sezonu için ideal. Modern bir koku arayan erkekler için ise Tom Ford Men Noir EDP önerebiliriz. Aromatik baharatlı bir kokuya sahip olan bu parfümde odunsu notalar çiçeklerle dengelenerek modern bir etki yaratıyor.

Afrodizyaklı Erkek Parfümleri

Bu yazı 9010 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun