" /> 5 Maddede Erkek Bakımı – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

5 Maddede Erkek Bakımı

Paylaş
 

Bir erkeğin saatlerce ayna karşına geçip kendine çeki düzen vermesinden daha önemlisi bu sayacağımız 5 madde doğrultusunda kendisine uyguladığı bakım olacaktır. Bir erkek toplum içerisinde ne kadar temiz ve bakımlı görünürse hem saygınlık hem de beğenilirlik oranı o kadar yükselecektir. Erkek Bakımı dedin mi biz erkeklerin bayanlar gibi kozmetik ya da güzellik salonları şeklinde bir alternatifimiz yok bu nedenle bizim bu açığı aşağıda sayacağımız 5 madde ile kapatmamız son derece isabetli olacaktır.

1. Banyo

Yoğun iş hayatımız bizi bir hayli uğraştırıyor bu stres ve yoğunluk bize ter gibi bir durumla geri dönüyor. Bu nedenle kesinlikle her gün banyo yapmak gerekir özellikle sabah evden çıkmadan önce yapılan bir banyo doğru bir tercih olacaktır.

2. Deodorant ve ter kokusu

Aslında terleme durumu doğal bir şeydir. Ancak burada önemli olan terin miktarıdır yani az terliyorsanız bu rahatsız edici olmayabilir ancak çok terleyen kişiler için bu oldukça rahatsızlık verici bir durumdur. Ter kokusuna en iyi çözüm banyo demiştik daha sonrasında ise güzel kokular deodorantlar kullanmalısınız. Biz size yeni çıkan gümüş katkılı deodorantları öneririz.

3. Ağız bakımı

Ağız bakımı çok önemlidir hem diş sağlığınız hem de ağız kokunuz için kesinlikle dişlerinizi düzenli olarak fırçalamalısınız. Özellikle sigara içen beylerin diş sağlığına dikkat etmesi önemli bir konudur.

4. Saç – sakal ve tırnaklar

Saç ya da sakal kesiminizin ne olduğunun bir önemi yoktur çünkü bu durum kişiden kişiye değişebilir. Dilerseniz uzatabilirsiniz dilerseniz kısa tutabilir, ancak saç ve sakallarınızı sürekli olarak bakımlı tutun onları düzelttirin. Tırnaklarınızın ise uzamasına kesinlikle müsaade etmeyin.

5. Vücut tüyleri

Bu durum aslında en çok sizin partnerinizi rahatsız edecek bir durumdur. Ya da belki de partneriniz bu durumdan rahatsız olmayabilir bu nedenle bu kararı onu gözlemledikten sonra almanız doğru olacaktır. Ancak bu tüylerin kontrol altında tutulması genel temizliğiniz açısından bir hayli doğru olacaktır.

Bu yazı 1957 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun