" /> 2019 Kısa Saç Modelleri Erkek – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2019 Kısa Saç Modelleri Erkek

Paylaş
 

2019 Kısa Saç Modelleri Erkek

Tarz sahibi beyler için saç modelleri konusunda yeni trendlerden bahsetmek istiyoruz. Bu sene erkekler için saç bakımından hayli iddialı geçiyor. Kısa dağınık kesim ve topuzlar 2019’nın öne çıkan saç trendleri arasında bulunuyor. 2019 kısa saç modelleri erkek tarzı konusunda yenilikler ile dolu diyebiliriz.

Bu yıl dize getirilmiş saç modelleri erkekler arasında çok yaygın ve kadınları kendine hayran bırakıyor. Düzenli bir şekilde taranmış bir saç, sol tarafa veya sağ tarafa kabarık bir şekilde yatırılmış saç modelleri son bir kaç yıldır çok revaçta ve sevilerek kullanılıyor. Bununla beraber yan bölümleri kısa olup üst bölümleri kabarık ve bir miktar uzun olan saç modelleri hem spor giyim tarzıyla hem de klasik giyim tarzıyla kullanılabiliyor.

2019 kısa saç modelleri tarz anlamında pek çok değişik modelden yararlanabiliyor. Bunlar arasında naturel görünüm, uzun ve kısa karışık saçlar yer alıyor. Bu yıl geleneksel modellerin yanında daha ilgi çekici saçlar revaçta. Kıvırcık saçlarda değişik bob kesimleri görüyoruz ve çok yakıştırıyoruz. Ayrıca başın sadece üst kısmından saçları uzatıp ve bunları bağlamak çok moda. Yine saçı omuz hizasında uzatıp yukardan topuz yaparak kullanmak çok havalı ve trend.

Erkeklerin kadınlar kadar fazla saç modeli alternatifi olmasa da kısa saçlar ile yapabileceğiniz birçok model bulunuyor. Sizler için hazırladığımız galeriye mutlaka bakmalısınız. Genel olarak yanların kısa üstlerin uzun olarak kullanıldığı ve farklı şekilde şekillendirilerek kullanıldığı modelleri görüyoruz.

2019 Kısa Saç Modelleri Erkek

Bu yazı 5853 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun