" /> 2016 Yazlık Damatlık Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Yazlık Damatlık Modelleri

Paylaş
 

2016 Yazlık Damatlık Modelleri

 

Düğün için kıyafet seçimi en az kadınlar kadar erkekler içinde önem taşır. Tek fark erkekler model konusunda daha kolay karar verirler. Her sezon farklı tasarımlar üreten modacılar bu yılda erkeklerin beğenisine hitap edecek değişik seçenekler ile geliyor.

 

2016 yazlık damatlık modelleri incelendiğinde her tarzdan damat adayının isteğini karşılayacak yönde olup konforu ve şıklığı birlikte sunuyor. Modelleri incelediğimizde açık tonlar ve farklı tasarımlar, desenler, vücuda oturan kesimler dikkat çekiyor. Günümüz erkeği artık fiziki görünümünü önemsiyor ve damatlık modelleri de buna paralel olarak tasarlanıyor. Damatların düğün gününde rahat etmeleri de ön planda tutuluyor ve rahat kesimlere sahip modeller tasarlanıyor.

 

Yazın Enerjisi Damatlıklara Yansıyor!

Yaz sezonunda düğün yapacak damatlara beyaz, krem, ekru, açık mavi, bej tonlarını öneriyoruz. Bu sezon gömleklerde şık işlemeler yer alıyor ve havalı bir görünüm katıyor. 2016 yazlık damatlık modelleri, ceketlerde bulunan şık cep ayrıntısı ile dikkat çekiyor. Yakalara çizgiler ve saten kumaş ile hareket katılıyor. Spor tarza sahip beyler için pantolon ve ceketin farklı renklerde kullanıldığı takımlar alternatif sunmaktadır.

 

Damatlığınızı seçerken vücut hatlarınızı, boyunuzu göz önüne almalı ve tamamen size yakışan bir modeli tercih etmelisiniz. Bununla beraber damatlığınıza mendil, yaka çiçeği gibi detaylar ekleyerek daha hoş görünebilirsiniz. Burada gelinlikle uyumlu olmasına dikkat etmenizde yarar var.

2016 Yazlık Damatlık Modelleri

Bu yazı 1797 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Maud dedi ki:

    Wow, that’s a really clever way of thiiknng about it!

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun