" /> 2016 Takım Elbise Çeşitleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Takım Elbise Çeşitleri

Paylaş
 

2016 Takım Elbise Çeşitleri

 

Takım elbise formal giyimin en temel parçalarından biridir. Gerek ülkemizde gerekse tüm dünyada iş yaşamının, resmi giyimin ana kıyafetlerinden biridir. Ayrıca erkekler en özel günleri olan düğünlerinde yine bu parçayı tercih ederler. Bir takım elbise doğru giyildiğinde ve doğru seçildiğinde bir erkeği karizmatik göstermek için yeterlidir. Takım elbise günümüzde sadece işyerlerinde giyilen bir üniforma değil aynı zamanda günlük giyiminde kıyafeti.

 

Bu yıl kruvaze ceketlerin top olduğu bir moda sezonu geçiriyoruz. 2016 takım elbise çeşitleri bu anlamda kruvaze ceketlerin birçok formunu içeriyor. Ayrıca üç parça olan takım elbiseler yılın öne çıkanları arasında yerini almış durumda. Bununla beraber özellikle kış sezonunda 70’li yılları yansıtan takım elbiseler çok moda.

 

Genç ve olgun farketmeden her yaşta erkeğin giydiği takım elbiselerde bu yıl ekose desenler çok tarz ve spor bir hava katarak yükselişe geçiyor. Ekoseler sadece cekette olduğu gibi hem ceket hem pantolonda da olabiliyor. Kareli kumaştan rahatsız olanlar için belli belirsiz desendeki ekoseler alternatif teşkil ediyor. Ayrıca takım elbisenizi desensiz seçerek içine giyeceğiniz gömleği ekoseli seçebilirsiniz.

 

2016 takım elbise çeşitleri içinde erkeklere bir şair, yazar edası katan yelek-ceket-pantolon üçlüsünden oluşan takımlar çok moda. Bu takımlarda kruvaze ceketler öne çıkıyor. Ayrıca içindeki yeleği farklı tonlarda tercih ederek spor bir hava katabilirsiniz. Yelek kullanmak istemezseniz bunun yerine ince V yaka triko kazakları tercih edebilirsiniz. Takım elbise üzerine birşeyler alma ihtiyacı hissettiğinizde montların yanı sıra trençkot da deneyebilirsiniz.

 

Ayrıca bu yıl takım elbise ceketleri sadece kısa değil kalçaya doğru uzanan formdada karşımıza çıkıyor. Bu tür uzun ceketleri uzun boylu beyler tercih edebilir.

Bu yazı 2857 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun