" /> 2016 Smokin Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Smokin Modelleri

Paylaş
 

2016 Smokin Modelleri

 

Özel davet ve gecelerde yada damatlık olarak kullanmak için akla ilk olarak gelen smokinler olmaktadır. Birbirinden şık takım elbiseler olsa da smokinlerin yeri her zaman ayrı bir konumdadır. Yeni sezon için tasarlanan smokinler klasik çizgilerin yanı sıra ufak değişimler içeriyor ve her erkeğin tarzına hitap eden tasarımlara sahip.

 

Bu yıl hangi tarz smokinler moda?

Smokin giymeden önce fiziksel yapınızı göz önüne almalı ve üzerinizde en iyi duracak modeli seçmeye özen göstermelisiniz. 2016 smokin modelleri erkeklerin stil sahibi yapacak tasarımlar içeriyor. Uzun boylu ve ince bir fiziğe sahip beyler smokin konusunda çok şanslılar. Bu vücut hatlarındaki kişiler için her model smokin uygundur. Eğer uzun görünmekten şikayetçiyseniz boyunuzu biraz normal göstermek için kalın pilili smokin kemeri seçebilir, volümlere sahip papyonlar kullanabilirsiniz.

 

Uzun boylu ama iri vücut hatlarına sahipseniz tek düğme olan smokinleri tercih ederek olduğunuzdan ince görünebilirsiniz. Bu yıl ince yakalar smokinlerde çok trend ve tek düğme smokinler için bu yakalar ideal bir seçimdir. Bununla beraber 2016 smokin modelleri papyonsuz ince bir kravat ile kullanılabiliyor ve kuşak yerine kemer tercih edilebiliyor.

 

Kısa boylu ve etine dolgun beyler ise tek yada çift düğmeli smokinleri tercih edebilirler. Özellikle bu yılın modası olan kruvaze yada 3 düğme olanlar bu beylere çok yakışacaktır. Ayrıca genel olarak smokin ceketlerinde çift yırtmaç iyi durmamaktadır. Her smokinin uzunluğu giyen kişinin başparmağına kadar olmalıdır.

Bu yazı 1921 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun