" /> 2016 Sarar Damatlık Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Sarar Damatlık Modelleri

Paylaş
 

2016 Sarar Damatlık Modelleri

 

Erkeklerin en temel kıyafetlerinden olan takım elbiseleri her sezon olduğu gibi bu sezonda farklı tasarımlar ile mağazalarda yerini aldı. Takım elbise denilince akla ilk gelen firmalar arasında olan Sarar önümüzdeki yıl için değişik model seçenekleriyle sezona hazır. Uzun yıllardır piyasada yer alan marka klasiklerden vazgeçmeyenler için alternatifler sunuyor.

 

Yeni sezon trendlerini göz önüne alan 2016 Sarar damatlık modelleri tasarımlarında ekoselere yer veriyor. Her erkeğe yakışan ekoseler yeni sezonda takım elbise ceket, yelek ve pantolonlarında karşımıza çıkıyor. Ayrıca kış sezonunda ekoseler kalın kaşe kumaşlarda kullanılıyor. Marka fiziksel görünümünü önemseyen erkekler için slim fit modelleriyle spor takım elbiselerini sunuyor.

 

Markanın yeni sezon modellerinde bel bölgesi dar olan ve bele tamamen oturan takım elbiseler dikkat çekenler arasında. Özel geceler için ise saten kumaştan dikilmiş gösterişli modeller papyon ile beraber kullanılıyor. 1944 yılından bu yana kalite çizgisini bozmayan marka 2016 Sarar damatlık modelleri ile yine aynı çizgide ilerliyor.

 

Evlilik planları yapan erkekler için markanın koleksiyonunda pekçok damatlık takım elbise yer alıyor. Yakalarında bulunan çizgi detayları ve üçlü takımlar, saten yakalar ile birbirinden farklı model sunuyor. Markanın ürünlerine mağazalarından ulaşabileceğiniz gibi internet üzerinden online alışveriş sitelerinden de ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatları, trend modelleri ve kaliteli kumaşı ile her zaman tercih edilen, aranan ürünler hazırlıyor.

2016 Sarar Damatlık Modelleri

Bu yazı 4641 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun