" /> 2016 Kışlık Damatlık Modellerinde Moda – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Kışlık Damatlık Modellerinde Moda

Paylaş
 

2016 Kışlık Damatlık Modellerinde Moda

Yeni sezonun kışlık damatlık türleri arasında koyu renkler dikkat çekiyor. Özellikle de lacivert ve siyah renklerinden meydana gelen damatlıklar damatların son gözdesi olan renklerden biri. 2016 kışlık damatlık modelleri içinde ayrıca işlemeli yeleklere değer veriliyor.

Siyah takımlarda kullanılan siyah papyonlar beyaz gömlekle harika bir şekilde uyum sağlıyor. Siyah papyon yerine lacivert papyon kullanarak da damatlığınızı daha estetik gösterebilirsiniz. Kış mevsiminde damatlar tarafından tercih edilen lacivert damatlıklara yine lacivert kravat yada papyon takılarak cool bir şekle bürünebilirsiniz. Yakalara bir kaç pastel renkten meydana gelen yapay çiçekler iliştirmek son derece trend. Kışlık damatlık renginizi daha canlı gösterebilir ve gelinin şıklığına ayak uydurabilirsiniz. 2016 kışlık damatlık modelleri içinde yer alan türlerden biride; kenarları biyeli modeller. Ceketlerde yer alan açık renk biyeler damatlıkları içinde çizgiler içinde daha şık gösteriyor. Siyah ve lacivert damatlıklarda yer alan beyaz biyeler kış sezonunda oldukça popüler olacak.

Koyu mavi damatlıklarda kış sezonu için tercih edilebilir damatlıklar arasında yer alacak. Mavi damatlıkla beraber lacivert papyon takabilir ve yine işli olan mavi yeleğinizle hoş bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz. İsterseniz kışlık ve parlak renkli kravatlar sizi bu özel günde daha yakışıklı ve çekici bir hale getirebilir. Parlak gri kravatlar kışlık damatlık modelleriyle takılabilen kravat türlerinden biridir.

2016 Kışlık Damatlık Modellerinde Moda

Bu yazı 2199 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun