" /> 2016 Kışlık Damatlık Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Kışlık Damatlık Modelleri

Paylaş
 

2016 Kışlık Damatlık Modelleri

 

Kadınlar kadar erkekler için de düğün günlerinde ne giyecekleri önemlidir. Erkekler için çok fazla seçenek olmasa da gelişen dünyada yükselen erkek modasıyla beraber farklı tarzlarda takım elbise, smokin modelleri evlenecek olan beylerin beğenisine sunuluyor. Kış sezonu evlenmeyi düşünenler için hem şık hem de soğuktan koruyan 2016 kışlık damatlık modelleri pekçok modeliyle mağazalarda bekliyor.

 

Gri renk klasik bir damatlık sadeliği ile birçok damat adayının tericihi oluyor. Yine klasiklerden vazgeçmeyenler için siyah bir takım elbise ve altına beyazm bir gömlek ve beyaz yaka mendili klas bir seçim olacaktır. Bu modeller erkekleri karizmatik ve ağır gösteriyor.

 

Kış için seçilen damatlıklar sezonun havasına uygun olarak siyah, lacivert, kahve, yeşil gibi koyu tonlarda tercih ediliyor. Ayrıca bu yılın takım elbise trendleri arasında olan yelek bulunan üçlü takımlar kış damatları için ideal seçenekler olmaktadır. Salon düğünleri için direk beyaz kullanmak yerine beyaz ve bordo birlikte kullanmak farklı bir seçenek olabilir.

 

2016 kışlık damatlık modelleri geleneksel çizgileri yıkıyor ve beyleri özgür bırakıyor. Kareli bir ceket ve altına beyaz bir pantolon ile düğününüzde marjinal bir hava estirebilirsiniz. Yada baştan aşağı ekose takım elbiseleri tercih edebilirsiniz. Sade ama şık görünmek isteyenler için bej tonlar her zaman kurtarıcı olmaktadır. Bej takım elbise ve içine koyu renk gömlek tercih ederek ters köşe yapabilirsiniz.

 

Unutmayın bu mutlu gününüzde önemli olan kendinizi en iyi hissettiğiniz takım elbiseyi seçmektir.

Bu yazı 3017 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun