" /> 2016 Kış Erkek Modası – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Kış Erkek Modası

Paylaş
 

2016 Kış Erkek Modası

Her ne kadar sıcakları çok sevmesekte kış geldiğinde o havaların değerini anlar ve özleriz. Bir yandan sonbaharın gelmesiyle şehri hem hava olarak hem giyim tarzı olarak farklılıklar doldurur. Ve kış yaklaşırken anlarız ki dolabımızı yenilemenin vakti gelmiştir. 2016 kış erkek modası denildiğinde aklımıza ilk olarak klasikleri yıkan Brit etkisi ve beraberinde İtalyan kesimler geliyor. Sokaklar önceki sezonlardan daha renkli, resmi giyimler ise daha cesur parçaları içeriyor. Bordo ve vişne çürüğü renkleri ön plana çıkarken, kahve tonları yine herzamanki liderliğini koruyor.

 

Daha Modern Erkekler

Yeni sezonda erkekleri geleneksel çizgiden çıkaran farklı, enerjik parçaları birarada görüyoruz. Bu kış kruvaze ceketlerin kışı demek yanlış olmayacaktır. Çünkü bu sezon kruvaze ceketleri herşeyle kullanabiliyoruz. Kumaş pantolonların yanı sıra jean, chino pantolonlar ile hatta tişörtler ile kullanabiliyoruz.

2016 kış erkek modası incelendiğinde kürklerin yerini koruduğunu görüyoruz. Gerek dış giyimde gerekse üst giyimde kol, yaka detaylarında kürkleri sıklıkla görmek mümkün. Ayrıca bu sezon erkeklere şairsi bir hava katan fular, kaşkol, paşminalar çok moda. Bu aksesuarları blazer ceketlerin üzerine kullanabileceğiniz gibi takım elbiselerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Üzerinizde büyükmüş gibi izlenim veren oversize palto, mont ve kabanlar bu kışın trendleri arasında. Bu kış erkekler daha rahat ve konforlu giyinecek. Salaş ve bol görünümüyle baggy pantolonlar sezonun trendleri arasında. Gerek spor gerekse casual giyimde kullanılan bu parça erkeklere aykırılık katıyor.

Bu yazı 2571 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun