" /> 2016 Fabrika Damatlık Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Fabrika Damatlık Modelleri

Paylaş
 

2016 Fabrika Damatlık Modelleri

 

Günümüzde yılın her mevsimi için düğün sezonu demek yanlış olmaz. Artık sadece yaz ve bahar aylarında düğün yapılmıyor. Değişen moda anlayışı ile beraber gelinlik ve damatlık modelleri de değişime uğruyor. Yılların deneyimi ile kalite çizgisinden şaşmayan Fabrika markası yine bu yıl için damat adaylarının ilgisini çekecek, beğenilerine hitap edecek bir koleksiyon hazırladı. 2016 Fabrika damatlık modelleri için modern, sade, şık ve havalı kelimelerini kullanabiliriz.

 

Erkekler için titiz bir süreç olan damatlık seçiminde gelinlik ile uyumlu olması gözetilmelidir. Klasiklerden vazgeçmeyen Fabrika bu yıl hazırladığı damatlıklarda siyah ve beyaz uyumunu çok iyi kullanıyor. Üzerinizde tabiri caizse “jilet” gibi duracak damatlıklar tasarlıyor. Damat adayları bu takımlar ile genç ve modern bir görünüme kavuşuyor.

 

Bununla beraber papyon ve kravat kullanabileceğiniz takım modelleri markanın koleksiyonunda yer alıyor. Klasik seven beyler için kravatlı takım elbiseler ekonomik fiyatlarıyla dikkat çekerken modernlikten yana olanlar için smokin ve  papyon bulunuyor. 2016 Fabrika damatlık modelleri ile etkileyici bir görünüm yakalamak isteyenler tarzlarına ve vücutlarına en uygun modeli seçmeli. Damatlığınızı şık kol düğmeleri ile tamamlamayı unutmayın. Kravat kullanacaksanız şık bir iğne takabilirsiniz yada yaka çiçeği kullanabilirsiniz.

 

Renk olarak damatlar kendilerini çok sınırlamıyorlar. Siyah ve beyazın yanında lacivert, gri, yeşil, taba, bordo ve daha pek çok renk seçeneği mevcut.

2016 Fabrika Damatlık Modelleri

Bu yazı 4106 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun