" /> 2016 Erkek Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Erkek Saç Modelleri

Paylaş
 

2016 Erkek Saç Modelleri

Kendine bakmayı seven tarz sahibi beyler saç bakımlarına, kesimlerine ve modeline çok itina gösterirler. Bu yılın saç modasında en çok göze çarpanlar ise kısa dağınık saçlar ve iddialı topuzlar. Her ne kadar beyler kadınlar kadar farklı seçeneklere sahip olmasalar da her sezon modacılar farklı saç trendleri belirliyor ve beyleri daha karizmatik, cool gösterecek trendleri çiziyor.

2016 erkek saç modelleri içinde bu sezon düzenli bir şekilde taranmış temiz görünen ve sağa yada sola yatırılmış kabarık formdaki saçlar çok revaçta. Geçtiğimiz sezondan bu yana devam eden yanların kısa üst kısımların uzun ve kabarık kullanıldığı saçlar yine bu sezonda trendler arasında yer alıyor.

Erkekler artık saç tarzlarını belirlemek için pek çok model ve kesimden yararlanabiliyor. Klasik kesimler hala tahtını korurken bir yandan sıra dışı, cesur ve farklı kesimler ön plana çıkıyor. 2016 erkek saç modelleri arasında doğan görünen kısalı uzunlu kesime sahip saçlar farklı bir alternatif sunmaktadır. Yan kısımların makine ile tamamen alındıktan sonra üst kısımların doğal bırakıldığı saçlar spor tarzı benimseyenler için iyi bir seçenek.

Uzun saç seven bir beyseniz daha fazla model seçeneğiniz var. Özellikle bu sezon Kemal Doğulu gibi yukarıdan toplanan ve topuz yapılan saçlar çok trend. Orta uzunlukta saçları olanlar üst kısımdan toplayıp topuz yapabilir yada bağlayarak kullanabilir. Yada yan kısımları kazıtıp sadece üst kısımları uzatarak kullanabilirsiniz.

Bu yazı 4676 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun