" /> 2016 Erkek Saat Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Erkek Saat Modelleri

Paylaş
 

2016 Erkek Saat Modelleri

Erkekler için saat oldukça özel bir aksesuardır. Hem klasik kıyafetler giyerken hem de spor kıyafetler giyerken takabileceğiniz farklı modellerdeki saatler size çok daha şık bir görünüm verecektir. Erkek saatler, genel olarak spor ve daha klasik tarzlar olarak ikiye ayrılsa da 2016 erkek saat modelleri arasında hem klasik çizgini hem de spor çizgilerin yer aldığı her ortam için kullanılabilir saatler de tasarlanmış durumda.

Erkekler için öne çıkan marka saatler

Saat konusuna önem veren erkeklerin, tercih edebileceği belli başlı markalar bulunuyor. Fakat fiyatları açısından marka saatleri tercih etmek, bütçenize doğrudan bir etki yapabiliyor.

Emporio Armani: Armani erkek saat modelleri oldukça maskülen hatlara sahip olan saatler. Sizleri daha şık gösterme konusunda özellikle resmi ortamlarda oldukça etkililer. Fiyatı ise 750-800 TL bandından başlıyor.

Diesel: Diesel, hem klasik hem de sportif modellerle güzel bir harman yapıyor. Hem renkleri açısından hem de tasarımları açısından oldukça kullanışlı saatlere sahipler. 2016 erkek saat modelleri arasından marka olarak satın alabileceğiniz saatler arasında yer alıyorlar. Fiyat bandı ise 750 TL’den başlıyor.

Adidas: Adidas markası ise saatlerde sportifliği yansıtıyor. Renkli tasarımları Adidas’ı ön plana çıkarıyor. İsteyenler Adidas markasının klasik-sportif çizgide yer alan saatlerini de tercih edebilme şansına sahipler. Fiyatlar 165 TL seviyesinden başlıyor.

Skagen: Farklı ve yenilikçi tasarımla sizleri karşılayan bu marka ise 680 TL seviyelerinden başlayan fiyat avantajına sahip.

2016 Erkek Saat Modelleri

Bu yazı 3112 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun