" /> 2016 Erkek Modası – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Erkek Modası

Paylaş
 

2016 Erkek Modası

Geçtiğimiz günlerde yapılan moda haftalarında erkek giyiminin bu yıl nasıl olacağına, nelerin trend olacağına dair bilgiler edindik. Büyük giyim markaların koleksiyonları görücüye çıktı ve yeni sezonda farklı bir vizyon farklı tasarımlar olduğu yönünde fikir verdi. Gelin bu yıla dair erkek modasında neler var beraber göz atalım.

Dolce & Gabbana markasının koleksiyonlarına baktığımızda yine cool parçaların ön planda olduğunu görüyoruz. Marka özellikle cesur ve farklı tasarımlara yer veriyor. Uzakdoğu esintisinin hakim olduğu koleksiyonda ejderha, bambu ve çiçek desenlerinin sık kullanıldığını görüyoruz. 2016 erkek modası için erkeksi ve keskin hatları kullanan Calvin Klein markası koleksiyonunda denim pantolonlara, şapkalara ve kamuflaj desenlere ağırlık veriyor.

Neil Barnett markasına göz attığımızda ise markanın her zamanki çizgisini koruduğunu görüyoruz. Geometrik hatlı parçaların sıklıkla kullanıldığı koleksiyonda pantolon ve ceketlerde keskin hatlar kullanılıyor. Bazı markaların ise rahat kıyafetlere ağırlık verdiğini görüyoruz. Bunlar arasında bol pantolonları, dışarda kullanılabilecek eşofman altlıkları, sandaletleri ile Bottega Vaneta geliyor.

2016 erkek modası erkekleri yine farklı tarzlar ve tasarımlar ile buluşturuyor. Zegna markasının dökümlü ve bol duran takım elbiseleri ezber bozan parçalar arasında. Ayrıca ince kumaşlardan dikilmiş takım elbiseleri ile modaya meydan okuyor. Erkek trendlerinde renk olarak yine siyah ve kahvenin liderliği sürdürdüğünü görüyoruz. Giysiler ise rahat, klasik her tarza hitap eden parçalardan oluşuyor. Spor giyinmek isteyenler için Mavi’nin yeni koleksiyonu oldukça ilgi çekici.

Bu yazı 2249 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun