" /> 2016 Erkek Ceket Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Erkek Ceket Modelleri

Paylaş
 

2016 Erkek Ceket Modelleri

Spor giyim ya da klasik giyim olsun, 2016 erkek ceket modelleri, şıklığın bir tanımı olabilir. Tabi ki dar kesim ceketler bir erkeğin üzerinde daha iyi boy gösterecektir. Bunun için ise, blazer ceket modelleri son yılların en çok tercihe edilenlerinden olabilir.

Blazer ceketler

Blazer ceket dediğimiz de, aklınıza oldukça farklı kesim ceketler gelmiyor aslında. Her ne kadar renk seçeneği çeşitli olsa da, blazer ceketler, oldukça şık tasarımlara sahip olan ürünlerdir. Kollarının kesim detayları, arkasında yer alan yırtmaçları ve tabi ki de düğme detayları. Bu ceketi, ceket yapan detaylar arasında yer alıyor. Kesinlikle unutulmamalıdır ki, kolda yer alan düğmeler bile şıklığınıza bir etki oluşturabilecektir. Spor giymeyi seven bireylerimiz, bu modellerden yararlanarak, bir kot pantolon ya da keten pantolon ile oldukça kolay kombin oluşturabilir.

Deri ceketler

Yine erkeklerin vazgeçilmezleri arasında deri ceketler yer alıyor. Bayanlar kadar erkeklerde deri ceketlere önem verirken, vücuda oturan dar kesim tasarımları, ünlü moda tasarımcıları tarafından oldukça iyi bir şekilde ortaya koyuluyor. Belinde ve bileklerinde bulunan ufak kemer detayları da unutulmayarak, şıklık biraz daha artırılmış olabilir.

Keten ceketler

Spor ceketlerin alsında vazgeçilmezlerinden bir tanesi. Geçtiğimiz yıllarda oldukça revaçta olan keten 2016 erkek ceket modelleri, yine önümüzde ki yıllarda itibarı koruyacak gibi. Koyu renk seçenekleri ile yine deri ceketlerde bulunan özellikleri taşıyarak, dar kesim olarak kullanıcısına sunuluyor.

Bu yazı 2999 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun