" /> 2016 Erkek Bot Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Erkek Bot Modelleri

Paylaş
 

2016 Erkek Bot Modelleri

Kış geldi çattı… Soğuklardan korunmak için spor ayakkabılar yerini botlara bırakıyor. Soğuk kış günleri için erkekler için tercih edilebilecek doğru botlar, hem sıcak bir his vereceği gibi hem de bunun yanı sıra güzel bir görünüm oluşturacaklardır. Kıyafet kombinlerine ayak uyduracak doğru bir bot seçimiyle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Erkek Bot Modelleri Neler?

Erkekler için tercih edilebilecek belli başlı bot markalarının yanı sıra farklı tarzlarda botlar bulunuyor. Özellikle 2016 erkek bot modelleri, çeşitlilik açısından oldukça cazip seçeneklerle erkekleri karşılıyor.

Sport Tarz Botlar: Daha çok botlarla rahat bir yürüyüş yapabilme imkanını isteyen erkeklerin tercihi edeceği yeni model spor tarzda botlar, geçtiğimiz yıllara göre çok daha sportif çizgilere sahip olarak satışa sunuluyor. Sadece tasarım açısından değil 2016 yılı için farklı renkler de spor tarz bot modellerinde kendini gösteriyor.

Klasik Tarz Botlar: 2016 erkek bot modelleri arasında dikkat çeken tasarımlarıyla klasik tarzda botlar da yer alıyor. Her ne kadar isimleri klasik olsa da yeni yılda göreceğimiz klasik tarzda olan botlar, daha modern çizgilere sahip oluşlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Lacivert, kahverengi ve siyah olarak başlıca renklere sahip olan klasik tarz erkek bot modelleri farklı markalarda daha çeşitli renklerle de erkeklerin beğenisine sunuluyor.

Yeni model erkek botları için fiyatlara bakacak olursak markalara göre değişkenlik gösteren bir çizelgeyi görmek mümkün. 70 TL’den başlayan fiyatlarla erkekler yeni tasarım bot modellerine sahip olabilirler.

Bu yazı 14540 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun