" /> 2016 Erkek Blazer Ceket Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Erkek Blazer Ceket Modelleri

Paylaş
 

2016 Erkek Blazer Ceket Modelleri

Modern, havalı şehirli erkeğin gerek gündelik yaşantısında gerekse özel günler için giydiği blazer ceketler yine her sezon olduğu gibi trendler arasındaki yerini koruyor. Son dönemlerde erkekler arasında kullanımı oldukça yaygınlaşan blazer ceketler, şıklığın yanında rahatlıkda sağlıyor.

Fiziğine güvenen beyler vücutlarına tam olarak oturan blazer ceketleri, jean yada klasik pantolonlar ile kombinleyebilir, farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu ceketler iki farklı model olarak mağazalarda karşımıza çıkıyor. Mono kapama ve kruvaze kapama adı verilen bu modeller birbirinden farklı stillere sahip. Tek düğmeli olan mono kapama blazer ceketler kısa boylu yada iri yapılı beylerde daha iyi dururken 2 yada 4 düğme seçeneğinde olan kruvaze blazer ceketler ise ince ve uzun yapılı beylere daha çok yakışmaktadır.

Her yaştan erkeklerin severek kullandığı blazer ceket modelleri, kış sezonunda mevsime uygun olarak yün, kaşe, kadife gibi kumaşlarla tasarlanırken yaz sezonunda ise keten, pamuklu kumaşlar ile tasarlanıyor. Maskülen görünümü yumuşatarak estetik ve elegan bir görünüm katıyor.

Her sezon modası geçmeyen blazer ceketleri klasik yada chino pantolonlar ile tamamlayarak rahatlıkla ofise yada iş toplantısına gidebilirsiniz. Günlük kullanımda ise jean pantolonlar ile kombinleyerek spor bir tarz oluşturabilirsiniz. Lacivert blazerlar beyaz yada mavi gömlekler ile harika bir bütün oluşturur. Ayrıca yaz için hazırlanan keten blazer ceketler yapıları itibariyle serin tutarken gün boyu şık görünmenizi sağlar. Resmi yerlere gideceğiniz zaman bunları rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi flanel kumaştan üretilmiş ceketleri de tercih edebilirsiniz.

2016 Erkek Blazer Ceket Modelleri

Bu yazı 3051 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun