" /> 2016 Damat Ayakkabısı Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Damat Ayakkabısı Modelleri

Paylaş
 

2016 Damat Ayakkabısı Modelleri

Damat adaylarımızı bu yıl bekleyen modeller şıklık ve rahatlık diye nitelendirebiliriz. Gelinlerimiz için düğün gecesi ne kadar önemli ise damatlarımız için de aynısı olması gerekiyor. 2016 yılı ayakkabı modellerini tasarımcılar tasarlarken kış ayları için daha çok klasik ve rahat modellerden yana seçim yapmışlar. Bu yıl kışlık damat ayakkabılarında daha sivri ve uzun burunlu modelleri göreceğiz. Smokin giymek isteyen damat adaylarımız için hiç modası geçmeyen rugan ayakkabılarını söylemeye bile gerek yok bence. 2016 damat ayakkabısı modellerinde yaz aylarında ise damatlarımızın tercihlerine göre seçmiş oldukları damatlıkların renklerinde olan ayakkabılar daha uygun olacaktır. Örneğin mavi renk ağırlıkta bir takım seçiyorsanız eğer beyaz ve mavi tonlarda olan ayakkabılar damatlığınız ile tam bir uyum içerisinde olacaktır mutlaka.

Gelinlerimizin yanında damatlarımızın şıklıklarının da göz önünde olması mutlaka önemli bir yer tutacaktır. Gelinlikler de çiçek taçlar olduğu için damat adaylarımızın damatlıklarında renkler ön plana çıkacak yukarıda dediğim gibi renk uyumu ve rahatlık damat ayakkabılarında her zaman mutlaka ön planda olmalıdır. Bundan şaşmayın ve damatlarımızın rahatını da düşünmeliyiz. Bütün gece ayakta olmak dans etmek misafirlerle ilgilenmek kolay değil sonuç itibariyle. 2016 damat ayakkabısı modellerinde spor da rahat ederiz diyen beyler için de çok şık modeller mevcut. Damatlıklarına uygun olarak çok şık spor ayakkabılarda tercih edebilir damat adaylarımız.

2016 Damat Ayakkabısı Modelleri

Bu yazı 1823 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun