" /> 2016 Bıyık Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Bıyık Modelleri

Paylaş
 

2016 Bıyık Modelleri

Erkeklerin tek aksesuarı ve süsü sakalları, bıyıkları demek yanlış olmaz. Son dönemde yükselen bıyıklı erkek karizmatiktik modası nedeniyle 2016 bıyık modelleri konusunda bir yazı hazırladık. Sizde Osmanlı dizilerindeki erkek karakterlerden esinlenip bıyık bırakma hevesine girdiyseniz mutlaka önerilerimize kulak verin.

Eskiden bıyıklı erkek pek rağbet görmezdi. Fakat son yıllarda adeta tarz haline geldi ve gençler bile bıyık bırakır oldu. En çok esinlenilen model ise şüphesiz Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit olmaktadır. Kare yüz hatlarına sahipseniz bıyıklarınızı dudak bitiminden çeneye doğru sarkıtarak kullanabilirsiniz. Eğer yüzünüz küçük ve üçgense ince dudak üzerine dökülmeyen bıyıklar size çok yakışacaktır.

Ayrıca sakal ve bıyığı beraber kullanabilirsiniz. Top sakal yada kirli sakal ile bırakılan bıyıklar erkeklere hoş bir hava katmaktadır. 2016 bıyık modelleri daha çok maskülen tarzlardan oluşuyor. Gür ve kalın formda kullanılan bıyıklar erkeksi görünümü güçlendiriyor. Farklı bir tarz denemek isteyenler saçları tamamen kazıtıp bıyık bırakabilirler. Böylece tüm gözler ihtişamlı bıyığınızda olur.

Yüzü müsait olan beyler için burma, kaytan, pos bıyıklar günümüzde çok trend ve herkes tarafından tercih ediliyor. Ayrıca aynen ülkemizde olduğu gibi Kuzey ülkelerinde de bıyıklar erkekler için çok önemli. İnternet üzerinden bu ülkelerdeki insanların nasıl bıyıklar bıraktığına bakarak fikir alabilirsiniz. Erkek kuaförleri kendilerini geçtiğimiz 5 yıl içinde bıyık tasarımı konusunda oldukça geliştirdi ve her tarza hitap eden bıyık modellerini rahatlıkla uygulayabiliyorlar.

Bu yazı 6540 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun