" /> 2016 Baharlık Damatlık Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Baharlık Damatlık Modelleri

Paylaş
 

2016 Baharlık Damatlık Modelleri

 

Yaz ve bahar mevsimi geldiği zaman aklımıza ilk olarak düğünler geliyor. Dünyaevine girmeyi düşünen çiftlerin düğün için seçtiği mevsimler genelde bunlar olmakta. Ayrıntılar ile stillerini ortaya koymak isteyen damatların smokin veya fraklarını kravat iğnesi, kol düğmesi yada papyon ile kombinlemesi harika bir bütünlük sağlıyor.

 

2016 baharlık damatlık modelleri terletmeyen kumaşlar, renkli takımlar ve daha birçok tasarım ile karşımıza çıkarken esasında en önemli konu damat adaylarının doğru takımı seçebilmeleri. Salon, otel gibi mekanlarda düğün yapacak damat adaylarının tercihi keskin hatları olan, asil görünümüyle dikkatleri üzerine toplayan smokinlerden yana oluyor. Her ne kadar resmi bir giysi olsa da yorumlanması açısından frakla karşılaştırıldığında daha fazla rahatlık sağlıyor.

 

Daha rahat bir seçim yapmak isteyen damat adayları için takım elbiseler geniş seçenekler sunuyor. 2016 baharlık damatlık modelleri arasında yer alan takım elbiseler frak ve smokin gibi resmi olmamakla birlikte kol düğmesi, kravat, ayakkabı seçimlerinde rahat olmanızı sağlar. Kendi stilinize göre tüm parçaları özenle seçebilirsiniz. Bahar sezonunda özellikle açık tonlardaki takımlar çok revaçta.

 

Yeni sezon trendlerine göre damatlık seçmek istiyorsanız kesinlikle pantolon pilesiz ve dar kesim olmalı, paça boyu kısa olup ayakkabı üzerine dökülmemeli. Düğün günü özel bir hatıra için gömleğin altından renkli tişört giyerek daha sonra sıyırıp resim çekilebilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi ise alt kısmı kösele, ince bağcıkları bulunan ve rugan olanlardan yana yapabilirsiniz.

Bu yazı 2945 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun