" /> 2016 Ayakkabı Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2016 Ayakkabı Modelleri

Paylaş
 

2016 Ayakkabı Modelleri

Bu yıl çok neşeli, şen ve şık geçecek.

2016 yılı ayakkabı modelleri çok karizmatik, parlak siyah deriden, geniş burunlu ve işlemeli olacak. Klasik ayakkabı modelleri tekrar geri dönmüş gibi. Kıyafet olarak ne giyilirse giyilsin ayakkabılar şıklığı bütünleyecek. Bot modellerinde ağırlıklı olarak deri tasarımlar olup siyah ve toprak tonları kullanılacak. Bağcıklı tasarımlar ayakkabıya ağır bir hava katacaktır.

Bayan modellerinde kırmızı ve pembenin her tonu kullanılacak olup bu yılda geçen yılın devamı olup yüksek topuklu ışıl ışıl ayakkabılar bayanların ayaklarında şahane duracak. Ağırlıklı olarak kırmızının tonları ve pembenin tonları kullanılsa da haki yeşil, mor gibi bütün renkler ayakkabılarda bulunacak. Yazlıklarda taş işlemeli ayakkabılara devam edilecek. Stilettolarda kendinden baskılı veya düz renkler kullanılacak. Bazı tasarımlarda kemer ayrıntıları ve değişik aksesuarlarla ayakkabıya değişik bir hava kazandırılıyor. Bayanlar bu yıl hem yazlık hem de kışlık olarak yükseklerden uçacak. Uzun sivri topuklar, kalem topuklar bayanları daha şık gösterecek.

2016 yılı ayakkabı modellerinde bayan ve erkek spor ayakkabı modellerinde ise geçen yılın devamı olan kalın tabanlı spor ayakkabılar bu yılda renkli ve asimetrik şekilli tasarımda olacak. Bütün renklerin hakim olduğu spor ayakkabılarında tam anlamıyla sportif bir tasarım mevcut olacak.Bu yıl spor ayakkabıları çok şık, olurken üstüne şık bir eşofmanla tamamlanınca  kendinizi farklı ve daha havalı hissedeceksiniz.

2016 bebek ve çocuk ayakkabı modelleri ise erkeklerde bütün canlı renkler kullanılacak kızlarda ise  ayaklarda çiçekler, kurdelalı ayakkabılar hakim olacak.Çok canlı cıvıl cıvıl bir kış ve yaz modasının ayakkabıları bu yıl çocukları daha da şirin yapacak.

Anlaşılan bu yıl herkesin ayakları neşelenecek ve cıvıltılı bir sezon geçirilecek.

2016 Ayakkabı Modelleri

Bu yazı 2775 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun