" /> 2015-2016 Sonbahar Kış Erkek Modası Trendleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

2015-2016 Sonbahar Kış Erkek Modası Trendleri

Paylaş
 

2015-2016 Sonbahar Kış Erkek Modası Trendleri

Yaz mevsiminin tadı bir başka olsa da kapımıza dayanan soğuk havalar ve mevsim değişikliği haliyle gardrobumuzu yenileme zamanının geldiğini söylüyor bize. Sizler için 2015-2016 kış sezonu kıyafetlerde erkekler için hangi giyim trendlerinin öne çıktığını inceledik. Kendine bakan, modayı takip eden ve trendlere göre giyinen beyler için önemli tavsiyeler bekliyor.

Bu sezon erkekler geleneksel çizgilerinden sıyrılıyor Brit etkisi altına giriyor. Modası geçmeyen İtalyan kesim yeni sezonun gözde parçaları arasında. Sokak tarzında desenli kıyafetler, ofiste ise cesur modeller öne çıkıyor. Erkek modasında bu sezon trend renkler ise bordo, haki, kahve ve yeşil tonları. Sofistike bir şıklık arayanlar için ise gri ve antrasit renkleri ön planda.

Son zamanlarda birçok yerde karşımıza çıkan 70’ler erkek kıyafetlerini de etkisine alıyor. 70’li yılların tarzı günümüzün modern erkek giyimine uyarlanıyor. Grafik desenler, geniş paça pantolonlar ve ipek gömlekler bunlardan bazıları.

Blazer ceketlerde kruvazeler öne çıkarken kumaş pantolonlardan ziyade jean pantolonlar ile kullanılıyor. Kruvaze blazer ceketinizi denim bir gömlek altına chino pantolon ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca kışık vazgeçilmezleri arasında olan kürkler bu sezon erkek giyimde yaka, kol, palto ve kabanlarda karşımıza çıkıyor.

Bu sezon aynı zamanda 3 parça takımlar çok trend. Dolabınızdaki yelek ve süeterlere şans verme zamanı. Sofistike bir şıklık oluşturan 3’lü takım elbiseler erkekleri birer James Bond görünümüne kavuşturacak. Kış sezonunun diğer öne çıkan parçaları ise napa montlar, fularlar ve deri pantolonlar. Diz boyunu aşan paltolar dış giyimde öne çıkan parçalar arasında.

2015-2016 Sonbahar Kış Erkek Modası Trendleri

Bu yazı 2524 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun