Erkek Saç Modelleri,Saç Bakımı,Bıyık Modelleri,Sakal Modelleri
Reklamı Geç

REKLAM

Zeo Jaweed – Geliyor Halk Geliyor Ak
31 Ekim 2015
aHmet

Zeo Jaweed – Geliyor Halk Geliyor Ak

Zeo Jaweed – Geliyor Halk Geliyor Ak (Seçim Müziği) 1 Kasım seçimlerinde her partinin bir seçim şarkısı bulunuyor. Herkesin tanıdığı bir...

Zeo Jaweed – Geliyor Halk Geliyor Ak (Seçim Müziği)

1 Kasım seçimlerinde her partinin bir seçim şarkısı bulunuyor. Herkesin tanıdığı bir isim AK Partinin seçim şarkısını hazırladı. O Ses Türkiye birincisi Zeo Jaweed, AK Parti seçim şarkısını kendi yazdığı RAP müzik ile seslendirdi.

O Ses Türkiye yarışmasında ismini duyuran rapçi Zeo Jaweed, rap, mehter ve tasavvuf müziklerini bir arada kullanarak Ak Parti’ye seçim şarkısı hazırladı.

”GELECEĞİME MİRAS BIRAKIYORUM”

Siyasetle uğraşmadığını ancak iyi bir seçenek yapmak zorunda kaldığını anlatan Güner, “Siyasetçi değilim, siyaset de yapmıyorum. Eğer geleceğime, çocuklarıma, eşime, dostuma, hayranlarıma iyi bir miras bırakacaksam doğru yere oy vermek atmak isterim. Vatanını milletini seven her Türk genci gibi. Siyasetle ilgilenmesem de vereceğim oyun nereye nasıl gideceğini araştırmam gerekiyor. Yaptığım araştırmalarda da ülkeyi 13 yıldır sorunsuz şekilde yönetenlerin doğru yolda olduğunu gördüm. Yüzde 50’lik bir kesim bir şeye doğru diyorsa, o zaman benim bildiğim yanlıştır, çünkü çoğunluk ona doğru diyor” şeklinde konuştu.

Zeo Jaweed KİMDİR?

Gerçek ismi Tolga Cavit Güner olan yani Zeo Jaweed 11 Aralık 1989 yılında Kadıköyde doğdu.  Zeus ismiyle 2005 yılında rap müziğe bomba gibi bir giriş yapan Jaweed’in rap müzik dalında bir çok ünlü isimle çalışmaları bulunuyor. 6 tane albümü bulunan şarkıcı, çalışmalarına devam ediyor.

 

Zeo Jaweed – Geliyor Halk Geliyor Ak Miting

 

Zeo Jaweed – Geliyor Halk Geliyor Ak Klibi

 

Zeo Jaweed Foto Galeri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2015 ErkekYeri.COM