Erkek Saç Modelleri,Saç Bakımı,Bıyık Modelleri,Sakal Modelleri
Reklamı Geç

REKLAM

Erkeklerde Kaş Şekillendirme
28 Kasım 2015
ahmet

Erkeklerde Kaş Şekillendirme

Erkeklerde Kaş Şekillendirme Türk erkeği için kaş almak halen bir tabu olsa da günümüzün modern şehirli erkeği kaşlarını alıyor. Bakımına...

Erkeklerde Kaş Şekillendirme

Türk erkeği için kaş almak halen bir tabu olsa da günümüzün modern şehirli erkeği kaşlarını alıyor. Bakımına özen gösteren erkekler kaşlarını ufak ufak şekillendiriyor.

Her ne kadar kaş alan erkek çevresinden tepki görse de bakımlı bir görünüm için aşırı kalın olan kaşların alınması yerinde olacaktır. Özellikle iki kaş arasında bulunan tüylerin alınması erkeklere farklı bir görünüm katmaktadır. Erkeklerde kaşlarını alırken en az kadınlar kadar özen göstermeli ve doğal yapısını bozmamaya dikkat etmelidir. Bununla beraber erkekler kadınlar gibi kaşlarını inceltmemeli, erkeksi yüzlerini korumalıdır.

Erkek kaş alma konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta burun bitiş çizgisine doğru uzanması ve aşırı inceltilmemesidir. Sadece üstten ve alttan bir miktar kaş şekillendirme yeterli olacaktır. Ayrıca yüz şeklinize göre kaşlarınızı biçimlendirmeniz görünümünüz için önemlidir. Eğer kaşlarınızı kendiniz alacaksanız tüylerin ters yönüne doğru çekmelisiniz. Aksi takdirde yüzünüzde kıl dönmesi, sivilceler meydana gelebilir.

Ünlü erkeklere baktığımızda birçoğunun kaşlarını aldığını görüyoruz. Bunlar arasında Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ, Murat Boz gibi isimler kaşları en çok beğenilen erkekler arasında. Özellikle Burak Özçivit kaş alma stili erkekler arasında oldukça popüler. Erkek bakımında adeta trend oluşturmuş bu kaş alma tarzında alt ve üst kısımlar alınarak orta kısım kalın bir şekilde bırakılıyor ve uç lara doğru kaş sivri bir hal alıyor. Farklı kaş alma teknikleri hakkında fikir almak için erkek mankenleri, erkek oyuncuları inceleyebilirsiniz.

Erkeklerde Kaş Şekillendirme

Bir Yorum Bırak

Bir adet yorum var.

  1. Kayo dedi ki:

    I was so confused about what to buy, but this makes it unndsrtaedable.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2015 ErkekYeri.COM